Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z tygodnia 19.03.2023. Co działo się w Nisku. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Niska nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Niska nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Niska, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 12.03 a 18.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Kolejki NFZ w Nisku na tomografię emisyjną. Dane aktualne na 19.03.2023”?

Przegląd tygodnia: Nisko, 19.03.2023. 12.03 - 18.03.2023: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Kolejki NFZ w Nisku na tomografię emisyjną. Dane aktualne na 19.03.2023

Jaki jest najbliższy termin na tomografię emisyjną na NFZ w Nisku? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na tomografię emisyjną na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023).

📢 Terminy NFZ na terapię hiperbaryczną w Nisku. Stan na 19.03.2023

Jaki jest najbliższy termin na terapię hiperbaryczną na NFZ w Nisku? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na terapię hiperbaryczną na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023).

📢 Terminy NFZ w Nisku na badania genetyczne. Dane aktualne na 19.03.2023

Jak długie są kolejki NFZ na badania genetyczne w Nisku? Zwykle termin wykonania określonego świadczenia jest odległy. Warto wtedy znać miejsca, gdzie kolejka będzie krótsza. Zobacz, gdzie na 19.03.2023 będzie termin na badania genetyczne w twojej okolicy. W ten sposób będziesz mieć informacje, gdzie na NFZw Nisku czas oczekiwania na badania genetyczne będzie najkrótszy.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 19.03.2023: 12.03-18.03.2023 Nisko: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Nisku. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Terminy NFZ w Nisku na leczenie aparatem ortodontycznym. Dane aktualne na 19.03.2023

Jak długo trzeba czekać na leczenie aparatem ortodontycznym na NFZ w Nisku? Czasami zdarza się, że terminy są dosyć odległe. Dlatego warto sprawdzać, gdzie na NFZ uda się dostać szybciej. Przedstawiamy listę miejsc, dzięki której dowiesz się, gdzie kolejka na leczenie aparatem ortodontycznym w Nisku może być krótsza (stan na 19.03.2023).

📢 Kolejki NFZ w Nisku na fizjoterapię domową - 19.03.2023

Jak sprawdzić, jak długie są kolejki NFZ na fizjoterapię domową w Nisku? Przedstawiamy zestawienie miejsc, dzięki któremu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na fizjoterapię domową na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023). Jest to dobry sposób, aby dowiedzieć się, gdzie kolejka jest krótsza.

📢 Kolejki NFZ na rezonans magnetyczny w Nisku. Stan na 19.03.2023

Jaki jest najbliższy termin na rezonans magnetyczny na NFZ w Nisku? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na rezonans magnetyczny na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023).

📢 Terminy NFZ w Nisku na kolonoskopię - 19.03.2023

Jaki jest najbliższy termin na kolonoskopię na NFZ w Nisku? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na kolonoskopię na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023).

📢 Terminy NFZ w Nisku na tomografię komputerową - 19.03.2023

Jaki jest najbliższy termin na tomografię komputerową na NFZ w Nisku? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na tomografię komputerową na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023).

📢 Kolejki NFZ na gastroskopię w Nisku. Stan na 19.03.2023

W jaki sposób sprawdzić, czy na gastroskopię są długie terminy NFZ w w Nisku? Zobacz zestawienie miejsc, dzięki któremu dowiesz się, gdzie uda Ci się dostać w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy (stan na 19.03.2023). Jest to dobry pomysł aby wiedzieć, gdzie kolejka NFZ na gastroskopię będzie najkrótsza.

📢 Dębica. Skatowany kot posłużył zwyrodnialcom za żywą tarczę. Wysoka nagroda za wskazanie oprawców [WIDEO, ZDJĘCIA]

Śruty w czaszce, nosie i na karku. Tak wyglądał kot znaleziony przy ul. Grunwaldzkiej w Dębicy. Obecnie skatowane zwierzę przebywa pod opieką lekarzy, za wskazanie sprawców wyznaczono nagrodę.

📢 Helena Grossówna była gwiazdą przedwojennego kina. Podczas wojny odgrywała jedną z najważniejszych ról w swoim życiu

Była jedną z najjaśniejszych gwiazd przedwojennego kina. Grała między innymi u boku Eugeniusza Bodo czy Adolfa Dymszy. Fani pokochali ją za wyjątkową urodę i dobro, które od niej biło. Karierę Heleny Grossówny- na jakiś czas- przerwała wojna. Odgrywała ona jednak w tym czasie jedną z najważniejszych ról w swoim życiu - pomagała walczącym w Powstaniu Warszawskim.

📢 Nie daj się złowić oszustom!

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nisko.naszemiasto.pl Nasze Miasto