Trasy poszczególnych linii:
A: Matuszczaka-WSK - cmentarz Wilkowyja
przystankami przy Podkarpacka- DS, Dąbrowskiego - KWP, Cieplińskiego, Piłsudskiego-UW, Plac Wolności, Lwowska-cmentarz,
B: Hetmańska-stadion - cmentarz Wilkowyja
z przystankami przy Hetmańskiej - Zesp. Szk. Mechanicznych, przychodnia, Cieplińskiego, Piłsudskiego-UW, Plac Wolności, Lwowska-cmentarz,
C: Mikołajczyka-pętla - cmentarz Wilkowyja
z przystankami przy Ofiar Katynia, Wyzwolenia-pawilony i domki, Okulickiego-apteka, Krakowska, Piłsudskiego-UW, Plac Wolności, Lwowska-cmentarz,
D: Miłocińska-pętla - cmentarz Wilkowyja
z przystankami przy Obrońców Poczty Gdańskiej, Wyzwolenia – pawilony i domki, Lubelska, Marszałkowska, Piłsudskiego-UW, Plac Wolności, Lwowska-cmentarz,
F: Wita Stwosza-„Ruch” - cmentarz Wilkowyja
z przystankami przy W.Stwosza, Wyspiańskiego, Witosa-lodowisko i Jedn. Woj, Krakowska, Piłsudskiego-UW, Plac Wolności, Lwowska- cmentarz,
G: Sikorskiego-MPGK - cmentarz Wilkowyja
z przystankami przy Sikorskiego-MPGK, Kard. K. Wojtyły-pętla, Miła – szkoła i trafo, Strażacka-domki, Robotnicza-cmentarz, Łukasiewicza - pętla i skrzyż. z Krokusową, Sikorskiego-katedra, Rejtana-Predom i mostek, Lwowska-cmentarz,
H: Bł. Karoliny-pętla - cmentarz Wilkowyja
z przystankami przy Bł. Karoliny-skrzyż., Strzyżowska, Witosa- lodowisko i Jedn. Wojsk, Krakowska, Piłsudskiego-UW, Plac Wolności, Lwowska-cmentarz,
K: Poselska-pętla - Malawa OSP
z przystankami przy Budziwojska Ruch, Jana Pawła II-Grunwald, Jana Pawła II, Jana Pawła II-sklep, Kwiatkowskiego-działki, zalew, sklep, kiosk i DS, Powstańców W-wy-DS i Nowe Miasto, Rejtana-Predom, Paderewskiego- kościół, Słocińska-cmentarz, Słocińska-centrum; Słocińska-sklep; Malawa-skrz; Malawa-OSP
M: mjr. Kopisto-URz - cmentarz Wilkowyja
z przystankami przy Podwisłocze-I, Powstańców W-wy-DS i Nowe Miasto, Rejtana-Predom i mostek, Lwowska-cmentarz,
S: Krakowska-pętla - cmentarz Wilkowyja
z przystankami przy Krakowska-cmentarz, skrzyż. z Wyzwolenia, górka, szpital i osiedle, Piłsudskiego-UW, Plac Wolności, Lwowska- cmentarz.
W dniach 1 i 2 listopada 2013 r. autobusy linii:
A, F, G, M i S – kursować będą w godz. 9.00 do 17.30 co ok. 20 min.
B, H – kursować będą w godz. 9.10 do 17.30 co ok. 20 min.
C – kursować będzie w godz. 9.05 do 17.35 co ok. 20 min
D – kursować będzie w godz. 8.55 do 17.25 co ok. 20 min.
K – kursować będzie od godz. 9.00 do 17.00 co ok. 45 min.
Dodatkowo zwiększona zostanie częstotliwość kursowania dla linii nr 15:
- w dniu 31.10.2013 r. w godz. 10.00 – 17.00 co ok. 20 min,
- w dniu 3.11.2013 r. w godz. 10.00 – 17.00 co ok. 15 min.
Na liniach specjalnych w dniach 1 i 2 listopada br. obowiązują ceny biletów jak dla pozostałych linii miejskich, zachowują ważność bilety okresowe (sieciowe, miesięczne trasowane, pięciodniowe i semestralne), jak również uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów. Przystanki, na których będą zatrzymywać się autobusy linii specjalnych oznaczone będą tabliczką: „Linia specjalna – znicz”.
W dniu 1.11.2013 r. od godz. 9.00 do godz. 16.30 czynne będą punkty sprzedaży biletów przy: al. Powstańców W-wy, Placu Wolności, al. Wyzwolenia, ul. Dąbrowskiego, ul. Grottgera 22, ul. Miłocińskiej i Lisa Kuli 20. W tych samych godzinach, w rejonie cmentarza na ul. Cienistej uruchomiony zostanie dodatkowy punkt sprzedaży biletów.
Jednocześnie informuje się, że w dniu 1 listopada br. w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Konfederatów Barskich, ustanowione będą dwa przystanki przy Al. Żołnierzy I Armii WP. w kierunku Załęża (na odcinku od skrzyż. z ul. Konfederatów Barskich do skrzyż. z ul. Załęska). W dniach 2 i 3 listopada w przypadku ponownego zamknięcia ruchu na ul. Konfederatów Barskich (przez Policję) będzie obowiązywał objazd jak w dniu 1 listopada.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?