Wybierz region

Wybierz miasto

  Zakopower w Nisku

  Stadion MKS Sokół Nisko
  Nisko, ul. Tadeusza Kościuszki/20

  20:30 Niedziela, 27 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Zakopower:
  To obecnie najbardziej znany w Polsce zespoł, ktory z powodzeniem połączył muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami, oraz rockową estetyką. Zakopower zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą Music Hal wydaną w 2005 roku.
  Zespoł ma tysiące wiernych fanow, dzięki ktorym regularnie grywa około 80 koncertow w roku. Pozycja Zakopower umacnia się rownież na Europejskiej scenie World Music. Zespoł zagrał na prestiżowych Europejskich Festiwalach: w Ostrawie, Rudolstad oraz na węgierskim Sziget Festiwal. W 2010 roku dołożył do tego udział w Nigel Kennedy's Polish Weekend Londynie w prestiżowej sali Queen Elizabeth Hall Southbank Centre, gdzie zagrał trzy koncerty w tym w dwoch projektach wspolnie z Nigelem Kennedy. W dorobku zespołu znajdują się: Music Hal (cd), 2005, Złota Płyta; Na siedem (cd), 2008, Złota Płyta; Koncertowo (dvd), 2009, Złota Płyta; Boso (cd), 2011, Podwojna Platynowa Płyta; Drugie poł wydana 25 września 2015.
  28 kwietnia 2017 r. miała miejsce premiera nowego albumu, nagranego wspolnie z kolegami z Atom String Quartet. Album nosi prosty tytuł "Zakopower i Atom String Quartet".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ