Wybierz region

Wybierz miasto

  Piękni i Młodzi

  Klub Sydney
  Zarzecze, ul. Ługowa-Boczna/11, +48 15 870 12 20

  23:00 Sobota, 11 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Piękni i Młodzi

  Dawid - wokalista oraz wodzirej każdego przyjęcia. Student Wokalistyki Jazzowej w Lublinie. Od 6 lat prowadzi rożne imprezy z coraz większym powodzeniem i zadowoleniem klientow. Tylko on zna sposoby jak rozgryźć najbardziej "oporne" towarzystwo.
  Magdalena - wokalistka o charakterystycznym i pięknie brzmiącym altowym głosie. Ozdoba całego zespołu. Zajmuje się także prowadzeniem zabaw dla dzieci (komunie, festyny, urodziny itd.). Jej doświadczenie to ponad 7 lat regularnego grania rożnych imprez okolicznościowych.
  Daniel - akordeonista, klawiszowiec, wokalista, wodzirej. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Łomży. Jeden z najlepszych akordeonistow w regionie. Najmłodszy członek zespołu. Mimo młodego wieku ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ