Wybierz region

Wybierz miasto

  Mikołaj w Kafce

  Kafka Cafe Nisko
  Nisko, ul. Wolności/1, +48 53 634 85 60

  09:00 Od 30.11.2017 do 10.12.2017

  • od 10zł

  Sami jesteśmy rodzicami małej dziewczynki i chcielibyśmy, żeby nadchodzące Święta były niezapomniane. Szukaliśmy ciekawych imprez dla dzieci i niestety nie znaleźliśmy. Dlatego postanowiliśmy działać sami! Naszym pomysłem jest żeby rodzice, dziadkowie, ciocie i każdy kto chce przyniosł prezent (do 09.12) podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka oraz wpłacił 10zl ( koszt wynajęcia Mikołaja). W niedziele 10.12 o godzinie 15:00 odbędzie sie spotkanie z Mikołajem. Na fotelu pod oknem będzie siedział Mikołaj i wołał dziecko. Można siadać na jego kolanach :) Zapyta o marzenia dzieci i o to czy było grzeczne. Każdemu dziecku poświęci czas. Oczywiście można robić zdjęcia. Z całego wydarzenia będzie rownież fotorelacja. Jeśli będziecie chcieli to zdjęcia wyślemy na priv lub maila.
  Chcielibyśmy żeby był o to bardzo wesołe i niezapomniane przeżycie. Zapraszamy wszystkie dzieci. Te malutkie, większe i całkiem duże, rownież z niepełnosprawnoscią. Cieszmy sie Mikołajkami razem!
  Ps. prezenty można przyjść od 22.11 :)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ