Wybierz region

Wybierz miasto

  Dzień urody i relaksu z Mary Kay & Kafka Cafe

  Kafka Cafe Nisko
  Nisko, ul. Wolności/1, +48 53 634 85 60

  15:00 - 21:00 Piątek, 20 października

  • Wstęp wolny

  Serdecznie zapraszamy na pogaduchy o urodzie przy kawie i ciastku. Warsztaty prowadzone przez specjalistow do sparw pielęgnacji skory i wizażu ze znanej i cenionej marki kosmetykow Mary Kay odbędą się w pątek 20.10.2017 od godziny 15:00. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, indywidualne doradztwo i pyszną kawę :) A ponadto rewelacyjny zabieg pielęgnacyjny na dłonie dla wszystkich uczestnikow spotkania!
  Możliwość bezpłatnego dobrania i wyprobowania indywidualnego programu pielęgnacyjnego oraz zakupu wybranych produktow. A dla zainteresowanych informacja o możliwościach kariery i biznesu z Mary Kay! Wstęp wolny, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy w wiadmości prywatnej lub pod numerem tel. 516807277
  Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ