10 dodatkowych linii uruchomi ZTM Rzeszów w dniach 31 października i 1 listopada. Jest to akcja "Znicz", która ma w założeniu ułatwić odwiedzanie grobów bliskich we Wszystkich Świętych. Linie specjalne będą oznaczone literami: A, B, C, D, F, G, H, M, S oraz Z. Większość z nich będzie kursować co 20 minut.
Autobusy MPK Rzeszów we Wszystkich Świętych. Nowe linie. Sprawdź rozkład jazdy
- Linia A, czyli trasa Matuszczaka - Cienista pojedzie ulicami Podkarpacką, Dąbrowskiego, Lisa – Kuli, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.
- Linia B, czyli Hetmańska - Cienista będzie kursować ulicami Hetmańską, Lisa – Kuli, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.
- Linia C: Mikołajczyka - Cienista przejedzie ulicami Ofiar Katynia, Wyzwolenia, Okulickiego, Krakowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.
- Linia D: Obr. Poczty Gdańskiej - Cienista pojedzie ulicami Obrońców Poczty Gdańskiej, Wyzwolenia, Lubelską, Marszałkowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.
- Linia F to trasa Wita Stwosza - Cienista, która pojedzie ulicami Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Witosa, Krakowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.
- Linia G, czyli Kard. K. Wojtyły - Cienista przejedzie ulicami Kard. K. Wojtyły, Miłą, Strażacką, Robotniczą, Łukasiewicza, Sikorskiego, Rejtana, Lwowską.
- Trasa Baligrodzka - Cienista, czyli linia H ma jechać ulicami Iwonicką, Odrzykońską, Bł. Karoliny, Wiktora, Witosa, Krakowską, Piłsudskiego,
- Pl. Wolności, Lwowską (z pominięciem przystanku Bł. Karoliny 09 (pętla).
- Na linii K autobusy będą kursowały co 50 minut ulicami Budziwojską, Jana Pawła II, Kwiatkowskiego, Powst. Warszawy, Rejtana, Paderewskiego, Krzyżanowskiego, Armii Krajowej, Paderewskiego, Słocińską.
- Autobusy MPK linii M, czyli Kopisto - Cienista pojadą ulicami Podwisłocze, Powst. Warszawy, Rejtana, Paderewskiego, Krzyżanowskiego, Niepodległości, Mieszka I, Lwowską.
- Na trasie Krakowska - Cienista, czyli linii S pasażerowie przejadą przez ulice Krakowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.
- Ostatnią linią specjalną jest Z, czyli trasa: Zwięczycka - Cienista, prowadząca ulicami Zwięczycką, Podkarpacką, (Jarową), Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty.
ZTM Rzeszów podkreśla, że 30 października linia nr 15 dostanie dodatkowe kursy, a do 1 listopada na linii nr 39 zostaje wydłużona trasa do tymczasowego przystanku przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty.
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?